logistika sklady ynot

Sklady
Logistika

Provádíme skladování, balení i distribuci Vašeho zboží.

Zajistíme Vám skladování a distribuci jakýchkoliv Vašich materiálů. Náš distribuční sklad v Poříčanech na 20. kilometru Hradecké dálnice má více než 500 paletových míst.

Zásilky distribuujeme jak po celých paletách, tak po jednotlivých zásilkách buď vlastními auty, nebo ve spolupráci se společnostmi Česká pošta, PPL, DPD a GP. Díky dlouholeté spolupráci poskytujeme klientům ty nejlepší distribuční ceny bez omezení objemu zasílaných balíků.

Zboží může být různě upravováno před expedicí, zajišťujeme kompletace do promo obalů, polepování etiketami, skupinové balení, balení do smrštitelné folie apod.

Kontaktujte nás

Příjem zboží na sklad, uskladnění zboží, příprava na vyskladnění, vyskladnění, expedice. Náš skladový areál nabízí v současnosti 2000 m² s možností dalšího rozšíření.

Zeptejte se na dostupnost skladu

Vyskladňování zboží probíhá přes EAN kódy, proto aby bylo dosaženo co největší přesnosti vyskladněného zboží, uplatňujeme 3 stupňovou kontrolu vyskladňování.

Chci se dovědět víc …

Proč se
obrátit
na nás?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, abychom byli schopni společně definovat a nastavit veškeré logistické procesy v souladu s efektivností, vysokou kvalitou (rychlost a bezchybnost) a specifickými požadavky daného oboru podnikání.

Vyskladňování zboží probíhá přes EAN kódy, proto aby bylo dosaženo co největší přesnosti vyskladněného zboží, uplatňujeme 3 stupňovou kontrolu vyskladňování. Náš skladový areál nabízí v současnosti 2000 m² s možností dalšího rozšíření.

Zboží může být různě upravováno před expedicí, zajišťujeme kompletace do promo obalů, polepování etiketami, skupinové balení, balení do smrštitelné folie apod. Naše společnost zajišťuje výrobu reklamních obalů, a proto jsme schopni zajistit výrobu obalů s návazností na distribuci zboží.

Kontakt

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  KŘESTNÍ JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  VÁŠ EMAIL *
  VÁŠ TELEFON

  VÁŠ VZKAZ / DOTAZ:

  Odesláním této zprávy potvrzuji, že uvedené informace a kontaktní údaje jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby mě společnost YNOT s.r.o. kontaktovala zpět.